Oferty pracy Stalowa Wola

2014-10-08
Dodano

ACTIVE MEDICA ŁUKASZ JE...
Pracodawca

Agencja pracy tymczasowej Active Medica - licencja numer 9754 jest firmą doradztwa personalnego, która podchodzi do każdego partnera i kandydata indywidualnie. Aktualnie poszukujemy dla swoich niemieckich klientów pracowników na stanowisko:OPERATOR MASZYN CNCMiejsce pracy: praca w NiemczechWymagania:komunikatywna znajomość języka niemieckiegopotwierdzone kwalifikacje zawodowedoświadczenie na stanowiskuwłasny samochód dostępny na wyjazd (mile widziany)umiejętność pracy w zespolechęć rozwoju i poszerzania wiedzyOczekiwania:atrakcyjne wynagrodzenieumowa o pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcypełny etat + możliwość nadgodzinzakwaterowanieopieka polskiego koordynatoramożliwość podjęcia pracy od zarazProsimy o przesyłanie CV na adres: info@activemedica.eu oraz zapraszamy na naszą stronę www.activemedica.euProsimy o załączenie klauzuli:“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”www.activemedica.eu

2014-10-07
Dodano

Pracodawca

Agencja pracy tymczasowej Active Medica - licencja numer 9754 jest firmą doradztwa personalnego, która podchodzi do każdego partnera i kandydata indywidualnie. Aktualnie poszukujemy dla swoich niemieckich klientów pracowników na stanowisko:OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGOMiejsce pracy: praca w NiemczechWymagania:komunikatywna znajomość języka niemieckiegopotwierdzone kwalifikacje zawodowedoświadczenie na stanowiskuwłasny samochód dostępny na wyjazd (mile widziany)umiejętność pracy w zespolechęć rozwoju i poszerzania wiedzyOczekiwania:atrakcyjne wynagrodzenieumowa o pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcypełny etat + możliwość nadgodzinzakwaterowanieopieka polskiego koordynatoramożliwość podjęcia pracy od zarazDokładny zakres obowiązków podajemy podczas rozmowy rekrutacyjnej.Prosimy o przesyłanie CV na adres: info@activemedica.eu oraz zapraszamy na naszą stronę www.activemedica.eu Prosimy o załączenie klauzuli:“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”www.activemedica.eu

2014-09-19
Dodano

Randstad Polska
Pracodawca

Randstad Polska, wiodąca agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej (nr licencji 47) w naszym kraju, aktualnie poszukuje dla jednego ze swoich klientów, firmy z branży stalowej, 10 osób na stanowisko:

spawacz MIG/MAG Nr ref.: 26312Praca stałaLokalizacja: Stalowa Wola

Zakres obowiązków:

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. zawodowe
  • doświadczenie na tym stanowisku

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)