Oferty pracy Stalowa Wola

2014-09-19
Dodano

Randstad Polska
Pracodawca

Randstad Polska, wiodąca agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej (nr licencji 47) w naszym kraju, aktualnie poszukuje dla jednego ze swoich klientów, firmy z branży stalowej, 10 osób na stanowisko:

spawacz MIG/MAG Nr ref.: 26312Praca stałaLokalizacja: Stalowa Wola

Zakres obowiązków:

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. zawodowe
  • doświadczenie na tym stanowisku

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

2014-09-05
Dodano

Kramel
Pracodawca

Kandydatom oferujemy: udział w strukturach ogólnopolskiej firmy zatrudniającej ponad 500 pracowników profesjonalne wprowadzenie do wykonywanych zadań opiekę i merytoryczne wsparcie w pierwszym miesiącach samodzielnej pracy atrakcyjne warunki finansowe możliwość rozwoju zawodowego i awansu bardzo dobrą atmosferę niezbędne narzędzia pracy Kandydat powinien spełniać następujące wymagania: odpowiedzialność, rzetelność umiejętność skutecznej komunikacji dobra organizacja pracy prawo jazdy kat. B mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Praca w oparciu o własną działalność gospodarczą

2014-08-16
Dodano

Spawalnik Sp. z o.o.
Pracodawca

Firma Spawalnik zatrudni do pracy w elektrowni Stalowa Wola wykwalifikowanych spawaczy 111,141 z aktualnymi uprawnieniami.Początek kontraktu 1 wrzesnia 2014zapewniamy zakwaterowanie, transport,stawka okolo 24 -26 PLN w zależności od kwalifikacji.Informujemy, że próbki spawalnicze odbędą się w Warszawie